Czego możecie się po mnie spodziewać

1 stycznia 2016

Witaj,

 

Choć to dopiero premiera bloga, to już mój czwarty post!

Czuję niesamowitą radość i już sprawdziłam, że to dla mnie bardzo przyjemne zajęcie.

Z uśmiechem siadam do komputera i mam ogromną nadzieję, że Wy z uśmiechem to czytacie. Kto się teraz uśmiechnął? Choć lekko, kącikiem ust? Tak, to zasługa neuronów lustrzanych, o których też pewnego dnia z Wami porozmawiam. Pomysłów na te rozmowy mam naprawdę wiele…

 

Dziś chcę Wam w zarysie napisać, czego możecie się po mnie spodziewać.

W każdy wtorek pojawiać się będzie nowy post z inspiracjami dla Was wszystkich.

Dodatkowo wysyłam Kartki z zeszytu, ale to już wyłącznie do subskrybentów newslettera.

Czasem moje Kartki z zeszytu będą miały Moc – będą potrafiły mówić!

Co ja znowu wymyśliłam? Musicie sprawdzić sami! Zapraszam do zapisów!

 

W pozostałe dni tygodnia na fanpage Szkoły Mocy i w wielu innych miejscach będzie można przeczytać kilka słów inspiracji ode mnie.

 

Jeżeli ktoś ma ochotę pracować głębiej i ćwiczyć się w praktycznym stosowaniu Porozumienia bez Przemocy, zapraszam serdecznie do zamkniętej grupy na Facebooku.

 

A teraz kolejne wielkie tadam na moim blogu! Ogłaszam zapisy na całkowicie bezpłatne konsultacje telefoniczne, przez Skype lub na żywo. Temat? Tak! Porozumienie bez Przemocy.

Poziom zaawansowania i wiedzy „na temat” całkowicie nieistotny. Chcę, żeby była to empatyczna rozmowa, w której obiecuję,  że po prostu Cię wysłucham. Tylko tyle i aż tyle. A jeżeli będziesz mieć jakieś pytania lub potrzebujesz rady, to mogę spróbować odpowiedzieć. Ci, którzy mieli już (mam nadzieję) przyjemność, potwierdzą, że nie nawracam nikogo na ścieżkę Mocy, nie przekonuję. Pokazuję i pozwalam iść własną drogą. I tak często spotkamy się, jeżeli nie za tym, to za następnym zakrętem…