Książka Babciu, Dziadku, poMocy!

3 stycznia 2018

Babciu, Dziadku, poMocy!
K
siążeczka o empatii i bliskości
Basia Bielanik

Pomysł na Babciu, Dziadku, poMocy! powstał w styczniu 2017. Wtedy był to kurs realizowany przez internet. Słowo „kurs” sugerowało, że dziadkowie mają się czegoś „nauczyć”, a moją intencją nie było ich zmienianie! Chciałam raczej pokazać, wyjaśnić, a równocześnie pozostawić wolność wyboru. Mam nadzieję, że przygotowana na postawie kursu książeczka, będzie dla nich pięknym prezentem. Potraktujcie ją proszę jako przewodnik po krainie bliskości i empatii widzianej oczami dzisiejszych rodziców i ze spokojem podarujcie Babci i Dziadkowi! Gwarantuję, że w Waszej relacji pojawi się więcej zrozumienia i dialogu, więcej miejsca na bliskość i empatię, a także więcej luzu i otwartości.

Jest możliwość wysłania książeczki Babciu, Dziadku, poMocy! bezpośrednio na adres dziadków! Książeczka będzie wtedy opatrzona niewielką wstążeczką. 🙂 Wystarczy, że w zamówieniu podasz informację, że jest to prezent i gdzie ma trafić.


Zamawiam pakiet: książka drukowana, e-book, bonus dla rodziców

Cena 42 zł zamiast 82 zł


Zamawiam książkę drukowaną

Cena 32 zł


Zamawiam e-book  

+ bonus dla rodziców GRATIS

Cena 32 zł zamiast 48 zł


Zamawiam jedynie dodatek dla rodziców

Cena 19 zł


Książeczki wysyłam w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty. Możliwy również odbiór osobisty w Gliwicach lub w Rybniku w przedszkolu Bajkowe Pięterko!

Strona książki
Przeczytaj fragment
Przeczytaj recenzję
Spis treści
Tytuł: Babciu, Dziadku, poMocy! 
Autor: Basia Bielanik
Podtytuł: Książeczka o empatii i bliskości dla Babci i Dziadka
Rok wydania oryginału: 2018
Wydawnictwo: Ridero
ISBN: 978-83-8126-508-9
Ilość stron: 66
Oprawa: miękka


O autorce

Basia Bielanik — kobieta, żona, matka, pedagog, blogerka, przedsiębiorca… Na własnej skórze poczuła co to jest niemoc, wściekłość, smutek i ból. Pomocną dłoń wyciągnął do niej Marshall Rosenberg i wprowadził spokój do serca, a potem do relacji z dziećmi, mężem, innymi ludźmi. Prowadzi kursy online, internetowe wyzwania, grupę wsparcia na Fb, warsztaty, spotkania, konsultacje indywidualne i grupowe oraz pisze książki — w przygotowaniu podręcznik dla rodziców nastolatków. Więcej informacji na www.szkolymocy.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.